בדיקת רכב בנתניה - קומפיוטר מס' 1
שעות פעילות מראשון - עד חמישי 8:00-18:00 שישי 8:00-14:00
קבעו בפגישה לבדיקת רכב : 098330523, 0537663060

בדיקת צמיגים - בדיקת רכב בנתניה-קומפיוטר

Car Repairing

בדיקת צמיגים

כיצד לבדוק את איכות הצמיגים

מצב הצמיגים של המכונית שלך קריטי לבטיחותך ושל נהגים והולכי רגל אחרים. מצב הצמיגים של המכונית שלך קריטי לבטיחותך ושל נהגים והולכי רגל אחרים. המכונית שלך נמצאת רק במגע עם פני הכביש דרך שטח קטן מאוד בהשוואה לגודל המכונית עצמה. למעשה, לכל צמיג יש שטח מגע בערך בגודל היד שלך. קטן ככל שהוא, אזור זה הוא קריטי מבחינת השליטה שיש לך על הרכב שלך, אבל אפשר להתעלם ממנו בקלות או להזניח אותו.

מצב הצמיגים של המכונית שלך קריטי לבטיחותך ושל נהגים והולכי רגל אחרים. המכונית שלך נמצאת רק במגע עם פני הכביש דרך שטח קטן מאוד בהשוואה לגודל המכונית עצמה. למעשה, לכל צמיג יש שטח מגע בערך בגודל היד שלך. קטן ככל שהוא, אזור זה הוא קריטי מבחינת השליטה שיש לך על הרכב שלך, אבל אפשר להתעלם ממנו בקלות או להזניח אותו. חלק מהבדיקות החשובות ביותר הן גם הקלות ביותר לביצוע. לחצים בצמיגים, עומק הדריכה ואחידות הבלאי צריכים להיבדק על בסיס קבוע, ולמרבה המזל זה יכול להיעשות די בקלות על ידי נהג ממוצע. חוברת הבעלים שלך צריכה לפרט את הלחץ המומלץ בצמיגים (שעשוי להיות שונה בין צמיגים קדמיים ואחוריים), ותוכל לבדוק אותם ברוב תחנות הדלק. אם המכונית שלך מצוידת בחילוף, זכור מדי פעם לבדוק את הלחץ שלה. דרך קלה לבדוק את עומק הדריכה היא להכניס מטבע של שקל לתוך חריצי הדריכה על הצמיג. אם לאחר הנחת המטבע, אינך יכול לראות את הרצועה החיצונית על המטבע, הצמיגים שלך נמצאים בבטחה במגבלה החוקית. אם אתה יכול לראות את הרצועה, לעומת זאת, עומק הדריכה מוטל בספק ועליך להתייעץ עם מומחה בהקדם האפשרי כדי לקבוע אם הצמיגים שלך צריכים להחליף.

בדיקת רכב בנתניה-קומפיוטר

חשוב באותה מידה שתבדוק את דפנות הצמיג עבור סימני בלאי, סדקים או בליטות, כל אלו עלולים להיות מסוכנים מאוד. בעוד שביצוע בדיקות אלה כרוך בעצם רק בבדיקה ויזואלית של הצמיגים שלך, ייתכן שלא תרגיש בטוח מאוד ביכולת שלך לזהות פגמים. אם כן, אנו בקומפיוטר בדיקת רכב לפני קניה מציעים בדיקת צמיגים . כל שעליך לעשות הוא להזמין באינטרנט ואנו ייעץ לך על כל בעיה (כולל אזורים שעשויים להיות קשה יותר עבורך לראות) ונתקן אותם לפני שהם יסלימו. לדוגמה, בלאי לא אחיד עלול להיגרם על ידי גלגלים או מתלים שאינם מיושרים בצורה גרועה, שימשיכו לגרום לבעיות ויגרמו להוצאות נוספות גם אם יחליפו לך את הצמיגים. כפי שהודגש לעיל, הצמיגים הם מרכזיים לחלוטין ברמת השליטה שיש לך על הרכב שלך, ואתה מסתכן בפגיעה בבטיחות שלך ושל אנשים אחרים על ידי שימוש בצמיגים לא חוקיים. כמשווק צמיגים מומחה, קיים כיום מגוון עצום של צמיגים במחיר תחרותי מכל היצרנים המובילים ויכולים להציע ייעוץ מומחה לגבי האפשרות הטובה ביותר שלך, תוך התחשבות בהרגלי הנהיגה והתקציב שלך. לסוחרים שלנו יש גם את הציוד והיכולת לתקן גלגלים לא טובים במכונית שלך. זכור שאם אתה מעורב בתאונה, הרשיון רכב שלך עלול להפסל אם אתה משתמש בצמיגים לא חוקיים. כל צמיג לא חוקי יכול גם להוסיף שלוש נקודות עונשין לרישיון שלך ולגרום לך לקנס של 2,500 פאונד. אז ברור שכדאי לוודא שהצמיגים שלך חוקיים.
דילוג לתוכן